پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 2 مهر ماه 1397
Monday 24 September 2018
کد مطلب : ‌7331

«ورزش مس»؛ برترین در زمینه حرفه‌ای‌سازی فوتسال

ورزش مس با هدایت کمیته راهبری فرهنگ و ورزش صنعت مس ایران، چشم‌انداز روشنی دارد؛ از ورزش همگانی تا ورزش قهرمانی. در همین راستا، در مراسم برترین‌های فوتسال ایران باشگاه مس سونگون به‌عنوان بهترین باشگاه کشور در زمینه‌ حرکت به سمت حرفه‌ای‌سازی انتخاب شد.

«ورزش مس»؛ برترین در زمینه حرفه‌ای‌سازی فوتسال

به گزارش مس پرس، شرکت ملی صنایع مس ایران بر مبنای نگاه ویژه به مفهوم مسئولیت اجتماعی، از طریق کمیته راهبری فرهنگ و ورزش، هدایت حرکت‌های مختلفی را بر عهده دارد؛ از توجه به زیرساخت‌ها با ساخت زمین‌های ورزشی در مناطق محروم با تاکید بر بهبود شاخص‌های عدالت اجتماعی ذیل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تا اهتمام به ورزش مردمی و همگانی برای افزایش نشاط اجتماعی؛ و از سوی دیگر، تلاش برای بهبود فرایندها، مدیریت هزینه و تصمیم‌گیری‌های فنی، با رویکرد فرهنگ‌سازی در ورزش حرفه‌ای و باشگاه‌داری.
در همین راستا و در تازه‌ترین اتفاق خوشایند برای ورزش مس، باشگاه مس سونگون ورزقان در مراسم برترین‌های فوتسال ایران، به‌عنوان بهترین باشگاه کشور در زمینه‌ حرکت به سمت حرفه‌ای‌سازی انتخاب شد. این باشگاه که از چهارسال پیش وارد دنیای حرفه‌ای فوتسال کشور شده، در زمینه شناسایی استعدادها و فوتسال پایه برنامه‌ریزی‌های دقیقی را در دستور کار قرار داده و طی سال‌های گذشته بازیکنان خوبی را نیز به رده‌های سنی مختلف تیم ملی معرفی کرده است. همچنین، این باشگاه در زمینه برگزاری بازی‌های خود و همچنین سیستم باشگاه‌داری حرفه‌ای، امتیاز بالایی را کسب کرد تا در بین همه باشگاه‌های شناخته‌شده فوتسال کشور، به‌عنوان برتر در زمینه حرفه‌ای‌سازی دست یابد.
گفتنی است؛ در مراسم تقدیر از بهترین‌های فوتسال کشور، «توحید لطفی» بازیکن باشگاه مس سونگون ورزقان نیز به‌عنوان بهترین بازیکن زیر 20سال کشور انتخاب شد. او چندین ماه پیش همراه با تیم ملی فوتسال زیر 20سال کشورمان که کاپیتانی آن را بر عهده داشت، به مقام قهرمانی آسیا رسید و جواز حضور در مسابقات جهانی آرژانتین را کسب کرد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :