پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 2 مهر ماه 1397
Monday 24 September 2018
کد مطلب : ‌7334

بانوی کماندار مسی، باز هم طلا گرفت

مس پرس: زهرا نعمتی بانوی ملی‌پوش تیم تیراندازی باشگاه مس کرمان در رقابت‌های قهرمانی جهان که در پکن چین در حال برگزاری است، در ریکرو انفرادی زنان موفق به کسب مدال طلا شد.

بانوی کماندار مسی، باز هم طلا گرفت

به گزارش مس پرس، در ادامه رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان که در پکن چین در حال برگزاری است و در بخش ریکرو انفرادی زنان، زهرا نعمتی دارنده مدال طلای بازی‌های پارالمپیک ریو موفق به کسب مدال طلای قهرمانی جهان شد. نعمتی در دیدار فینال برابر کماندار ترکیه به میدان رفت و با نتیجه 6 بر 2 این کماندار را شکست داد و موفق به کسب مدال طلای ریکرو انفرادی زنان شد.
بانوی پرافتخار باشگاه مس کرمان پس از کسب این مدال با ارزش گفت: «این رقابت‌ها محک خوبی برای من بود و از عملکردم راضی‌ام.»
زهرا نعمتی پس از کسب مدال طلای قهرمانی جهان به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: «مسابقات جهانی با حضور 40 کشور در سطح بسیار بالایی برگزار شد و تمام رقیبان جهانی در آن حضور داشتند.»
قهرمان طلایی رقابت‌های جهانی خاطرنشان کرد: «از عملکردم در مسابقات رضایت دارم و رکوردهای خوبی را چه در مرحله مقدماتی و چه در مرحله حذفی به ثبت رساندم و این رکوردها به نسبت بازی‌های پارالمپیک ریو بهبود نیز یافته بود.»
نعمتی افزود: «در رقابت‌های بین‌المللی جمهوری چک که اخیرا برگزار شد، توانستم رکورد جهان را جابه‌جا کنم و خوشبختانه این رکورد هنوز به نام کشورمان است. تیر و کمان رشتة بسیار دشواری است و هر یک تیر تعیین کننده است، بنابراین امکان جابه‌جایی رکورد جهان در هر مسابقه مقدور نیست و کار سختی است.»
دارنده دو نشان طلا از بازی‌های پارالمپیک گفت: «این مسابقات محک بسیار خوبی برای من بود و با آمادگی به‌دست آمده از این رقابت‌ها برای رویدادهای پیش رو آماده می‌شوم. از نظر جسمانی نیز با مراقبت‌هایی که داشتم روز به روز بهتر می‌شوم و هم‌اکنون شرایطم خوب است.»
او در پایان اضافه کرد: «از کادر فنی و مربیان عزیزم، سرپرست کاروان، فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک که برای این اعزام بسیار تلاش کردند، سپاسگزارم.»

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :