پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 2 مهر ماه 1397
Monday 24 September 2018
کد مطلب : ‌7335
دومین تیرانداز بانوی باشگاه مس هم در جهان طلایی شد

شکار طلای جهانی با تیرهای مسی

مس پرس: در ادامة رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان معلولان جهان و همچنین پس از درخشش «زهرا نعمتی» تیرانداز ملی‌پوش باشگاه مس کرمان و کسب مدال طلای او در این رقابت‌ها، «سمیه عباسپور» دیگر تیرانداز بانو باشگاه مس نیز در این رقابت‌ها خوش درخشید.

شکار طلای جهانی با تیرهای مسی

به گزارش مس پرس، «سمیه عباسپور» در دو بخش تیمی کامپوند و میکس کامپوند به‌ترتیب یک مدال طلا و یک نقره را با تیرهای خود برای کشورمان شکار کرد که کسب مدال طلای او همراه با رکوردشکنی در جهان همراه بود.
تیم کامپوند بانوان ایران، متشکل از «سمیه عباسپور»، «راضیه شیرمحمدی» و «فرزانه عسگری» در دیدار فینال مقابل تیم چین میزبان به میدان رفتند و با نتیجه 229 بر 223 توانستند ضمن شکستن رکورد جهان که در همین مسابقات یک‌بار به دست روسیه جابه‌جا شده بود به‌عنوان قهرمانی دست یابند.
همچنین، تیم میکس کامپوند ایران متشکل از «سمیه عباسپور» و «علی سینا منشازاده» در دیدار فینال مقابل تیم روسیه با تیر طلایی برابر حریف خود متحمل شکست شد و به مدال نقره دست یافت.
پیش از این «زهرا نعمتی» در ریکرو انفرادی بانوان به یک نشان طلا دست یافته بود و در بخش تیمی نیز کاروان ایران یک نشان برنز در ریکرو میکس تیمی، یک نشان طلا در کامپوند بانوان، یک نشان نقره در کامپوند مردان کسب کرد و درمجموع با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز به کار خود در مسابقات جهانی پایان داد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :