پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 2 مهر ماه 1397
Monday 24 September 2018
کد مطلب : ‌7351
از دوومیدانی تا وزنه‌برداری و فوتسال و دوچرخه‌سواری

موفقیت‌های بین‌المللی خانواده ورزش مس

مس پرس: خانواده بزرگ ورزش مس در هفته گذشته شاهد درخشش ورزشکاران پرافتخار خود در عرصه‌های بین‌المللی بود و ورزشکاران مس در مسابقات مختلف بین‌المللی با مدال‌های رنگارنگ به کشور بازگشتند.

موفقیت‌های بین‌المللی خانواده ورزش مس

به گزارش مس پرس، در مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیش‌کسوتان آسیا، «پیمان نصیری» از کارکنان ورزشکار مس، موفق شد در ماده سرعت 1500 متر مدال طلای این رقابت‌ها را به گردن بیاویزد و با پرچم پرافتخار شرکت مس نیز بر روی سکو حاضر شود. (وی پیش از اعزام به مسابقات با مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت مس دیدار و گفت‌وگو کرده بود.)
تیم ملی فوتسال دانشجویان ایران نیز با دو بازیکن تیم فوتسال مس سونگون موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات دانشجویان آسیا شد که «مرتضی عزتی» و «توحید لطفی» از ورزشکاران خانواده مس این تیم را همراهی می‌کردند و با مدال طلا به کشور بازگشتند.
ورزشکاران مس در مسابقات وزنه‌برداری هم موفق به کسب مدال شدند و «سعید اکبری» وزنه‌بردار تیم وزنه‌برداری باشگاه صنعت مس رفسنجان به‌همراه پنج وزنه‌بردار کشورمان در قالب تیم ایران به جمهوری چک اعزام شد. در این مسابقات که با حضور 960 ورزشکار از کشورهای مختلف برگزار شد «سعید اکبری» توانست در وزنه فوق‌سنگین این رقابت‌ها مقام دوم را کسب کند.
دوچرخه‌سواران ملی‌پوش تیم مس کرمان نیز در رقابت‌های قهرمانی آسیا در کشور ترکمنستان تاریخ‌ساز شدند و با کسب اولین مدال طلای تاریخ دوچرخه‌سواری کشورمان در بخش اسپرینت، پیروزی بزرگی را کسب کردند. «احسان خادمی» و «علی‌ علی‌عسگری» دو رکاب‌زن تیم مس کرمان به‌همراه «محمد دانشور» که سابقه عضویت در تیم مس را دارد، با سرمربی‌گری «محمد ابوحیدری» مربی تیم مس کرمان، اعضای تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا در بخش اسپرینت بودند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :