پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 28 آذر ماه 1397
Wednesday 19 December 2018
کد مطلب : ‌7529
با رشد فناوری اینترنت محقق خواهد شد

رشد در بازار جهانی معادن بین 2017 تا 2023

مس پرس: موسسه CRU در تازه‌ترین تحقیق خود پیش‌بینی کرده است که گسترش روبه‌رشد فناوری اینترنت در استفاده از ابزارها و افزایش ایمنی و امنیت کارگران معدن، موجب رشد بازار جهانی معادن طی سال‌های 2017 تا 2023 خواهد شد.

رشد در بازار جهانی معادن بین 2017 تا 2023

به گزارش مس پرس، امروزه صنعت معدن‌کاری به استفاده از تکنولوژی برای دست‌یابی به ایمنی و بهره‌وری بالاتر و همچنین کاهش هزینه‌های عملیاتی در سایت‌های معدنی اشاره دارد. علاوه بر این، این صنعت همچنین ماشین‌های رباتیک کنترل از راه دور برای استخراج مواد معدنی را نیز مورد توجه قرار داده است؛ چرا‌که این فناوری خطرهای موجود در معادن را کاهش می‌دهد. این تحقیق برآورد می‌کند که بازار جهانی معادن طی دوره پیش‌بینی سال‌های 2017 تا 2023، سالانه 21 درصد رشد خواهد کرد. به طور عمده، گسترش رو به رشد فناوری اینترنت در استفاده از ابزارها و افزایش ایمنی و امنیت کارگران معدن، موجب رشد بازار جهانی معادن در طول دوره پیش‌بینی خواهد شد. با این وجود، فقدان نیروی ماهر و واجد شرایط و همچنین، هزینه‌های بالای سرمایه‌گذاری، موانع رشد بازار جهانی معادن در این دوره خواهند بود.
بر اساس این گزارش، در سال 2016، آمریکای شمالی بزرگ‌ترین سهم بازار معادن از نظر درآمد را در اختیار داشت و انتظار می‌رود در طول دوره پیش‌بینی نیز این منطقه بر بازار تسلط بیشتری یابد. توسعه بازار آمریکای شمالی به دلیل افزایش نیاز به کانه‌های معدنی و تعداد رو‌به‌رشد پروژه‌های معدن‌کاری در این ناحیه بوده است.
افزون بر این‌ها، رشد بازار جهانی معادن تحت‌تأثیر حضور بازیکنان عمده بازار مانند کمپانی‌های Cisco Systems ،ABB Group، Trimble Navigation Limited، Rockwell Automation، Hexagon AB، Symboticware Inc و SAP SE نیز بوده است. برای به دست آوردن مزیت رقابتی، بازیکنان اصلی استراتژی‌هایی مانند ادغام و تملک، سرمایه‌گذاری مشترک و غیره را در سال‌های آینده اتخاذ می‌کنند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :