پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
جمعه 30 فروردین ماه 1398
Friday 19 Apri 2019
کد مطلب : ‌7792

تولیدکننده مس برزیلی در آستانه فتح بازارهای جهانی

مس پرس: کمپانی Paranapanema که یک تولیدکننده بزرگ مس در کشور بزریل است، مرحله سوم طرح توسعه و بهبود را آغاز کرده است. این کمپانی در تلاش است تا با توسعه روابط تجاری خود، صادرات به آن سوی مرزها را افزایش دهد.

تولیدکننده مس برزیلی در آستانه فتح بازارهای جهانی

مؤسسه تحقیقاتی CRU در گزارشی نوشت کمپانی Paranapanema ساختار هزینه‌ای خود را یک بار دیگر مورد بازبینی قرار داده و تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات را در واحد تولیدی Avila، واقع در ایالت Bahia با هزینه پیش‌بینی شده 43.3 میلیون دلار معادل 36.8 میلیون یورو، آغاز کرده است.

مدیر عامل Paranapanema گفت: از آن جایی که امکان کمی برای افزایش فروش داخلی وجود دارد، این کمپانی نیازمند صادارت بیشتر است تا از این طریق، درآمدهای خود را افزایش دهد.

کشور برزیل ظرفیت تولید سالانه در حدود 800 هزار تن سیم و میلگرد مسی دارد که به‌طور تقریبی، تقریباً 220 هزار تن از این مقدار توسط کمپانی Paranapanema تولید می‌شود. اما بازار داخلی کشور تنها 270 هزار تن مصرف می‌کند. بنابراین، در صورتی که مصرف داخلی افزایش نیابد، تلاش برای یافتن بازارهای جدید آسان‌تر خواهد بود.

فروش کاتد دیگر جایی در برنامه‌های کمپانی Paranapanema ندارد، اما صادرات محصولاتی با ارزش افزوده بیشتر مهم‌ترین برنامه کمپانی است. کمپانی Paranapanema به‌تازگی سطح استفاده از ظرفیت در سه واحد تولیدی خود به نام‌هایAvila ، Serra و Santo Andre را به 80 درصد افزایش داده است.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :