پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 8 خرداد ماه 1399
Thursday 28 May 2020
کد مطلب : ‌7904

شهرداری ماهشهر0-0مس کرمان/ حفظ جایگاه سوم جدول با 29 امتیاز

مس پرس: تیم فوتبال مس کرمان بازی‌های دور برگشت خود در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور را با کسب یک امتیاز از بازی خارج خانه در ماهشهر و برابر تیم شهرداری آغاز کرد.

شهرداری ماهشهر0-0مس کرمان/ حفظ جایگاه سوم جدول با 29 امتیاز

به گزارش مس پرس به نقل از «روابط عمومی باشگاه مس کرمان»؛ در هفته‌ی هجدهم رقابت‌های لیگ یک تیم مس با ترکیب آرمان شهدادنژاد، میلاد باقری، عیسی پرتو، حسین حیدری، احسان جودکی، محمد پورمحمد، محمدرضا خرسند نیا، امین جهان کهن، امیر زلیکانی، مهدی تیکدری و شروین بزرگ برابر میزبان خود به میدان رفت.
شاگردان نادر دست‌نشان که به‌خوبی می‌دانند در دور برگشت از تمامی بازی‌ها به‌خصوص در بازی‌های خارج از خانه به‌شدت به امتیاز نیاز دارند، از همان ابتدای مسابقه با تسلط بازی را آغاز کردند.


مس با این امتیاز در جدول بازی‌ها 29 امتیازی شد و با چهار امتیاز اختلاف با دو تیم بالای جدول در همان رده‌ سوم باقی ماند.

با این وجود تیم شهرداری نیز که در زمین خود تیم خطرناکی محسوب می‌شود، برای رسیدن به گل در این بازی برنامه‌های خاص خود به‌خصوص در استفاده از ضربات آزاد را داشت که آمادگی عالی آرمان شهدادنژاد در دروازه‌ی مس اجازه نداد که در دقیقه‌ی 15 دروازه‌ی مس باز شود.
تیم مس نیز بر روی دروازه‌ی حریف تحرکاتی را انجام داد و شوت سرکش امیر زلیکانی در دقیقه 20 به شکلی خطرناک از بالای دروازه شهرداری ماهشهر به اوت رفت. همچنین در دقیقه 25 موقعیت خوب گلزنی دیگری برای تیم مس از روی نقطه کرنر به دست آمد که با دفاع خوب بازیکنان ماهشهر دروازه این تیم بسته‌ ماند.
درحالی‌که شهدادنژاد دوبار دیگر در دقایق 34 و 45 بازی با واکنش‌های عالی خود دروازه‌ی مس را بسته نگه داشت، بازی در نیمه‌ی اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه‌ دوم مس حمید کاظمی را در دقیقه‌ی 62 جانشین زلیکانی کرد تا بار هجومی تیم خود را بیشتر کند و نشان دهد چشم به هر سه امتیاز این بازی خارج از خانه دارد.
درحالی‌که دو تیم در این نیمه بیشتر در میانه زمین توپ را به چرخش درمی‌آوردند، بهرام رشید فرخی از دقیقه‌ی 75 اولین بازی رسمی خود را برای مس با تعویض با شروین بزرگ برای مس انجام داد.
هرچند در نیمه‌ دوم موقعیت‌های گل برای دو تیم کاهش داشت اما مس با بازی منطقی و کم‌اشتباه خود به‌خصوص در کارهای دفاعی به یک امتیاز این بازی خارج از خانه دست یافت تا نیم‌فصل دوم لیگ یک را با کسب امتیاز آغاز کند.
مس با این امتیاز در جدول بازی‌ها 29 امتیازی شد و با چهار امتیاز اختلاف با دو تیم بالای جدول در همان رده‌ سوم باقی ماند.
مس در یک بازی فوق‌العاده حساس و شش امتیازی، هفته‌ی آینده در کرمان میزبان تیم گل‌گهر سیرجان است که مصاف تیم‌های دوم و سوم جدول در کرمان می‌تواند نقش زیادی در سرنوشت دو تیم در پایان فصل بازی کند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :