پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارشنبه 30 مرداد ماه 1398
Wednesday 21 August 2019
کد مطلب : ‌7949

پیام مدیرعامل شرکت مس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

«محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک گفت.

پیام مدیرعامل شرکت مس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

به گزارش مس پرس، در متن این پیام آمده است:

«بِسْمِ‌اللَّـهِ‌الرَّ‌حْمَنِ‌الرَّ‌حِیمِ»

«ملتی اگر قیام کرد، با حفظ قدرت ایمان، هیچ قدرتی در مقابل آن نمی‌تواند بایستد»

امام خمینی (ره)


22 بهمن نماد اراده ملتی بزرگ است برای گام نهادن در مسیر خودباوری و اتکا به توانمندی‌هایش برای ساختن ایرانی آباد و ارج نهادن به ارزش‌های اسلامی. اینک با گذشت 4 دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی که با همت والای رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، ایران اسلامی عزیزمان با جانفشانی شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و جانبازان در مسیر تعالی و خودباوری گام برداشته است.
بدون شک طی 40 سال گذشته به‌رغم تمام سختی‌ها آنچه این ملت و کشور را پایدار و سرافراز نگاه داشته است اعتقاد عمیق و اصیل ملت به ولایت‌پذیری است و قطعاً با اتکا به همین روحیه و اعتقاد قله‌های افتخار و عزت را فتح خواهند کرد.
اینجانب فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام‌الله دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و خانواده بزرگ و سخت‌کوش صنعت مس که با دستان توانای خود با تولید 200 هزار تن «مس کاتدی» برای نخستین بار برگ زرینی بر دفتر صنعت مس ایران‌زمین به ثبت رساندند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
 

محمدرضا بنی‌اسدی‌راد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران
 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :