پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
جمعه 9 آبان ماه 1399
Friday 30 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8115
مدیر مجتمع مس شهربابک خبر داد:

کنترل آلودگی خاتون‌آباد مطابق با استانداردهای جهانی/ راه‌اندازی کارخانه اسیدسولفوریک در سال جاری

مهندس جلیل حسانی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه آلودگی کارخانه ذوب مس خاتون‌آباد گفت: طی چند سال گذشته با تلاش‌های صورت‌گرفته، آلودگی غبار کارخانه ذوب مس خاتون‌آباد در سطح استانداردهای جهانی کاملاً کنترل شده است.

کنترل آلودگی خاتون‌آباد مطابق با استانداردهای جهانی/ راه‌اندازی کارخانه اسیدسولفوریک در سال جاری

به گزارش مس پرس، حسانی در نشست هم‌اندیشی با روحانیون شهرستان با بیان این مطلب افزود: امیدواریم با راه‌اندازی کارخانه اسید در ابتدای نیمه دوم سال جاری، گاز کارخانه ذوب مس خاتون‌آباد کنترل و با ورود به مدار کارخانه اسید تبدیل به اسید شود.
حسانی با اشاره به اشتغال 5 هزار نفر پرسنل پیمانکاری، نیروی رسمی و شرکتی در مجتمع مس شهربابک گفت: امیدواریم در کنار واحدهای تولیدی فعال در مجتمع مس، ضمن رفع کمبودها در مسیری جدید و رو به رشد حرکت کرده و با داشتن یک مجتمع تولیدی و صنعتی کامل در سطح ملی و منطقه‌ای بدرخشیم.
حسانی وظیفه اصلی مجتمع مس شهربابک را به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی «تولید» عنوان کرد و اظهار داشت: بنده و تمامی همکارانم در مجتمع مس شهربابک امانت‌دار سرمایه میلیون‌ها نفر ایرانی هستیم ؛بنابراین باید به وظیفه اصلی خود که «تولید» است و در شرایط کنونی رونق آن از نیازهای اصلی کشور است عمل کنیم.
وی با اشاره به وظایف و خدمات اجتماعی و فرهنگی مجتمع مس شهربابک در کنار تولید گفت: در سال 97 پس از ایجاد ساختار جدید مجتمع مس شهربابک، میزان کمک‌ها و اعتبارات بلاعوض در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و خدماتی در سطح شهرستان شهربابک به میزان 4 برابر نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :