پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 23 مرداد ماه 1399
Thursday 13 August 2020
کد مطلب : ‌8291

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت مس از محدوده‌های اکتشافی شرکت مس در استان اصفهان

حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی به همراه مهندس شهریار متوکل مدیر امور اکتشافات شرکت مس از سه محدوده‌ اکتشافی شرکت مس در استان اصفهان بازدید کردند.

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت مس از محدوده‌های اکتشافی شرکت مس در استان اصفهان

به گزارش مس پرس، ضیغمی در جریان این بازدید با بیان اینکه استان اصفهان یکی از استان‌های مستعد در حوزه ذخایر معدنی مس است گفت: بر پایه اکتشافات انجام‌شده در این استان محدوده‌های دارای پتانسیل اکتشافی خوبی شناسایی ‌شده است که امیدواریم با تکمیل مطالعات اکتشافی و کسب نتایج مطلوب، شاهد فعال‌سازی این معادن در آینده باشیم.
مشاور مدیرعامل شرکت مس با تأکید بر این‌که در شرایط کنونی کشف ذخایر معدنی و سرعت بخشی به بهره‌برداری از معادن یکی از مهم‌ترین فرصت‌ها برای رونق تولید و ایجاد اشتغال در سراسر کشور است گفت: در این راستا و به دستور دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برای سال جاری و سال آینده برنامه‌های اکتشافی گسترده‌ای در مناطق مختلف و مستعد معدنی در سطح کشور با هدف دستیابی به توسعه پایدار تعریف و برنامه‌ریزی شده است.
ضیغمی با عنوان این‌که یکی از رویکردهای مدیرعامل شرکت مس تأکید بر استفاده از دانش فنی روز دنیا در فعالیت‌های تولیدی و اکتشافی است گفت: در این زمینه و با همکاری ایمیدرو اتفاقات خوبی در راستای به‌کارگیری روش‌های نوین اکتشافی و تجهیزات جدید شروع شده است که از یکسو منجر به سرعت بخشی در تکمیل مطالعات اکتشافی و از سوی دیگر افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های اکتشاف خواهد شد.
وی افزود: به دلیل قرارگیری محدوده‌های امیدبخش در نقاط کمتر برخوردار اقتصادی، اکتشاف و بهره‌برداری از این پتانسیل‌های معدنی منجر به رشد و شکوفایی اقتصادی در این مناطق خواهد شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :