پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 10 آبان ماه 1399
Saturday 31 Octobr 2020
کد مطلب : ‌8575

شماره جدید مجله «عصر مس» منتشر شد

شماره جدید «عصرمس» با گزارشی ویژه درباره مجمع عمومی شرکت مس با سردبیری «علی موذنی» منتشر شد. همراه با انتشار این شماره، پنجمین شماره نشریه «مس‌آباد» با سردبیری «لیلا ملت‌دوست» منتشر شد.

شماره جدید مجله «عصر مس» منتشر شد

به گزارش «مس پرس»، مجله «عصر مس» با عنوانِ «رسانه مکتوبِ صنعت مس ایران»، شماره سیزدهم دوره تازه و شماره 82 پی‌درپیِ این نشریه به‌شمار می‌رود و به تاریخِ خرداد و تیر  1399 با ساختار و فصول جدید منتشر شده است. نظرگاه، بازتاب، پرتوهای تلاش، یادگار ماندگار، رویدادها، کارنامه و خواندنی‌ها عناوین بخش‌های جدید نشریه مس است.

در بخش نظرگاه دیدگاه‌های مدیران و کارشناسان در خصوص عملکرد صنعت مس و چشم‌انداز این صنعت منتشر خواهد شد. در بخش بازتاب گفته‌ها و سخنان مدیران بیرونی و درونی در خصوص بازتاب اقدامات انجام شده شرکت مس در مناطق عملکردی و کشور آورده می‌شود و در بخش پرتوهای تلاش، تلاش‌های صورت گرفته در واحدها و مدیران بخش‌های مختلف صنعت مس که منجر به تجلیل و تقدیر از آن‌ها شده است،‌ منتشر خواهد شد.

در بخش یادگار ماندگار به مرور دستاوردهایی می‌پردازد که نام صنعت مس ایران را در یادها و ذهن‌ها ماندگار خواهد کرد و در بخش رویدادها فعالیت‌ها و جلسات و بازدید مدیران شرکت مس منعکس خواهد شد. در بخش کارنامه گزارش‌هایی درباره عملکرد شرکت‌های تابعه شرکت مس و در بخش خواندنی‌ها گزارش‌های متفاوتی در خصوص صنعت مس در جهان، تاریخ و شیوه‌های جدید مدیریتی منتشر می‌شود. در پایان این نشریه نیز برای نخستین بار بخش خلاصه اخبار مهم و تاثیرگذار صنعت مس به زبان انگلیسی آورده شده است.

بر اساس این گزارش در شماره جدید این نشریه، آخرین رویدادها و دستاوردهای شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه‌های جهش تولید، عملکرد، فروش، اهدای نشان روابط عمومی برتر در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط عمومی، قهرمانی باشگاه مس سونگون برای سومین سال پی‌درپی در مسابقلات لیگ برتر فوتسال کشور، مروری بر نمایشگاه مدیریت بحران و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن در استان کرمان و همچنین کارنامه شرکت‌های تابعه شرکت مس منتشرشده است. در آخر هم گزارشی اختصاصی در خصوص بازار مس بعد شیوع ویروس کووید 19 با ترجمه «پرویر امانیان» در بخش خواندنی‌ها منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، صفحات آغازین این شماره از نشریه به سخنان مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با اعضای هیات دولت به مناسبت آغاز هفته دولت در کشور اختصاص یافته است. گزارشی درباره سخنان دکتر خداداد غریب‌پور در خصوص افزایش سرمایه شرکت مس و یادداشتی از دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در خصوص بی‌رقیب بودن صنعت مس و جایگاه ویژه این فلز برای سرمایه گذاری آورده شده است.

در ادامه گزارشی در خصوص مجمع عمومی شرکت مس، نحوه برگزاری آن به صورت آنلاین به خاطر جلوگیری از شیوع کرونا، تقسیم سود نقدی و سخنان دکتر سعدمحمدی با عنوان افزایش 528 میلیون تنی ماده ماده معدنی به ذخایر شرکت مس منتشر شده است. در بخش پرتوهای تلاش گزارشی از اهدای نشان روابط عمومی برتر در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط عمومی به حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل شرکت مس به پاس زحمات صورت گرفته در ارتقای روابط عمومی شرکت مس در زمینه حضور در فضای مجازی و توسعه همه جانبه روابط‌عمومی آورده شده است.

یادگار ماندگار این شماره از نشریه به سومین قهرمانی پی‌درپی تیم فوتسال باشگاه مس سونگون ورزقان اختصاص یافته که باعث سربلندی صنعت مس ایران در جامعه ورزشی کشور شده است. در بخش کارنامه اخباری از عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، شرکت کانی مس، شرکت معدنی نوآوران مس و شرکت آتیه‌اندیشان مس آورده منتشر شده است.


اینستاگرام: www.instagram.com/meseiran
لینکدین: www.linkedin.com/company/nicico
توییتر: www.twitter.com/meseiran
تلگرام: www.telegram.me/meseiran

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :