پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
شنبه 13 آذر ماه 1400
Saturday 4 December 2021
کد مطلب : ‌8883
پیام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت آغاز هفته معدن؛

معدن پیشران توسعه متوازنِ کشور

دکتر اردشیر سعدمحمدی در پیامی ضمن گرامیداشت آغاز هفته معدن از تلاش و زحمات خانواده بزرگ معدن ایران به‌ویژه پرسنل زحمتکش و فداکار صنعت مس کشور تقدیر کرد.

معدن پیشران توسعه متوازنِ کشور


به گزارش مس پرس، متن این پیام به شرح زیر است:

به‌نام‌خدا

«نامگذاری نخستین روز از خردادماه به نام معدن فرصتی است بس ارزشمند و گرانبها تا از سخت‌کوشی‌های معدنکاران این مرز و بوم قدردانی شود. افزون بر این، خردادماه برای اهالی و خانواده بزرگ صنعت مس تداعی‌کننده خودباوری و تحقق شعار ما می‌توانیم است، چراکه مهندسان صنعت مس، چراغ صنعت مدرن مس را با تولید نخستین محصول مسی همزمان با فتح خرمشهر روشن کردند تا فتح اقتصادی را با فتح نظامی همراه سازند.
واقع‌شدن معادن کوچک و بزرگ در جای جای ایران‌زمین از خراسان تا خوزستان و از آذربایجان تا کرمان بیانگر نعمت و برکتی است گران‌قدر که پروردگار متعال به ما ایرانیان ارزانی داشته است تا با بهره‌برداری از آن‌ها توسعه متوازن در کشور شکل بگیرد.  بدون شک، در شرایطی که اقتصاد ایران آرام آرام از وابستگی به طلای سیاه فاصله می‌گیرد، خاک معدن خیز ایران‌زمین می‌تواند عاملی باشد برای رشد اقتصاد ایران، رفاه، آبادانی و اشتغال.
خرسندیم که با همدلی، همراهی و تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی پرسنل صنعت مس اکنون در مسیری قدم گذاشته‌ایم که به‌عنوان بخشی از خانواده بزرگ معدن آماده ثبت رکورد تولید و فروش در سال جاری باشیم. بر این اساس، طی دوماهه نخست سال جاری شاهد رشد 5 درصدی در تولید کنسانتره مس و مس محتوی معدنی و رشد 7 درصدی در تولید کاتد بودیم. این‌جانب در پایان ضمن تبریک به‌تمامی معدنکاران عزیز کشور به‌ویژه پرسنل فداکار صنعت مس ایران از خداوند متعال برای ایشان و خانواده‌های گرامی‌شان سلامتی، بهروزی و پیروزی در تمامی عرصه‌های زندگی را خواستارم.»

اردشیر سعد محمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :