پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 3 آبان ماه 1400
Monday 25 Octobr 2021
کد مطلب : ‌8933

زمان پرداخت سود به سهامداران «فملی»

مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت مس به منظور تصویب صورت‌های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 در تاریخ ٢٩ تیرماه سالجاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد...

زمان پرداخت سود به سهامداران «فملی»

مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت مس به منظور تصویب صورت‌های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 تاریخ ٢٩ تیرماه سالجاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازاء هر سهم سود تقسیم شد. در همین راستا شرکت مس زمان پرداخت سود نقدی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی 1399 را به سهامداران را اعلام کرد.


به گزارش مس پرس؛ در اجرای مصوبه مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس به تاریخ 29 تیرماه 1400 به اطلاع سهامداران می‌رساند برنامه پرداخت سود سهام فملی بدین شرح است: سود نقدی مصوب مجمع‌‌عمومی عادی سالیانه 1400/04/29 متعلق به سهامداران حقیقی که مراحل ثبت‌‌نام خود را در سامانه سجام تکمیل کرده‌اند؛ از تاریخ 1400/05/17از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق‌‌بهادار و تسویه‌‌وجوه به حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام واریز می‌شود. بنابراین به سهامدارانی که تاکنون در سامانه مذکور ثبت‌نام نکرده‌اند؛ توصیه می‌شود قبل از موعد مقرر نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: سهامداران حقیقی غیرسجامی و تمامی سهامداران حقیقی که مطالبات سنوات گذشته خود را دریافت نکرده‌اند (اعم از سجامی و غیرسجامی)؛ می‌توانند از تاریخ 1400/07/17 با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت در سراسر کشور مطالبات خود را دریافت کنند. قابل ذکر است اعلام کدبورسی از سوی سهامدار به شعبه بانک و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی ضروری است.
همچنین سهامداران حقوقی که تعداد سهام آنها تا 99,999,999 سهم بوده است نیز می‌توانند از تاریخ  1400/07/17 ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت؛ مدارک ذیل را نیز به همان شعبه ارائه دهند تا نسبت به واریز تمامی مطالبات آنها به حساب معرفی شده‌شان اقدام شود. اعلام کدبورسی از سوی سهامدار به شعبه و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی نماینده سهامدار، کپی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران صاحب امضاء و تأییدیه کتبی شماره حساب بانکی از شعبه مربوطه الزامی است.
بر اساس این گزارش سهامداران حقوقی که تعداد سهام آنها بیش از 99,999,999 سهم بوده نیز لازم است ضمن معرفی شماره حساب بانکی خود؛ تأییدیه بانک مربوطه را به آدرس دفتر امور سهام شرکت ارسال کنند تا مطالبات آنها ظرف مهلت قانونی به حساب بانکیشان واریز شود.
همچنین لازم به ذکر است کلیه سبدگردان‌ها (بدون توجه به تعداد سهام) نیز می‌توانند شماره حساب بانکی مربوط به واریز سود سهام سبدهای سرمایه‌گذاری را (طبق قرارداد سبدگردانی) به امور سهام شرکت اعلام کنند تا نسبت به واریز سود سهام اقدام شود.
در پایان قابل توجه است تأییدیه شماره حساب بانکی سهامداران حقوقی باید توسط فردی که در دفتر بین بانکی معرفی شده است؛ امضاء شده باشد. همچنین وکلای سهامداران برای دریافت مطالبات موکلین خود لازم است علاوه بر کارت ملی، اصل و تصویر وکالتنامه معتبر خود را به شعب بانک تجارت ارائه کنند.
نکته حایز‌ اهمیت اینکه سهامداران لازم است با مراجعه به سایت شرکت به نشانیWWW.NICICO.COM  ضمن ثبت‌نام در پرتال سهامداران؛ آدرس پستی و شماره تلفن تماس خود را ثبت یا ویرایش کنند.##

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :