پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 3 آبان ماه 1400
Monday 25 Octobr 2021
کد مطلب : ‌8947

پیام قدردانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از جامعه پزشکی کشور

دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز «پزشک» ضمن گرامیداشت و یاد «مدافعان سلامت»، از فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی کشور قدردانی کرد.

پیام قدردانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از جامعه پزشکی کشور

به گزارش مس پرس، متن پیام به شرح زیر است:


«به نام خدا»

«یکم شهریورماه که به مناسبت سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا؛ دانشمند برجسته و طبیب نامدار ایرانی؛ روز پزشک نام گذاری شده فرصتی است ارزشمند که از جامعه پزشکی کشور که طی 17 ماه گذشته در خط  مقدم مقابله با کرونا بوده‌اند قدردانی و سپاسگزاری شود. بدون شک اگر ازخودگذشتگی، فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی این عزیزان نبود صنعت کشور در بحبوحه این بیماری فراگیری شاهد رشد و دستیابی به رکوردهای تولیدی نبود. در این میان، شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان یکی از سه شرکت بزرگ کشور در راستای مسئولیت اجتماعی با برگزاری اردوهای تخصصی جهادی و پزشکی، بیش از 33  هزار مورد خدمات پزشکی و دارویی رایگان  به 20 هزار نفر در سراسر کشور ارائه داد تا به مصداق حدیث شریفه «کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مَسئولٌ عَن رَعِیَّتِه» کمی از فشار بر جامعه پزشکی بکاهد و خدمتی هر چند کوچک به مردم ارایه دهد.
در پایان، اینجانب به عنوان عضوی از جامعه صنعتی و معدنی کشور و به نمایندگی از پرسنل عزیز و خدوم و زحمتکش صنعت بزرگ مس ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان سلامت و پزشکانی که بی هیچ چشم‌داشتی از جان عزیزان ما در برابر این بیماری منحوس محافظت کردند به جامعه پزشکی کشور خدا قوت می‌گویم و آرزوی صحت و سلامتی برای تک تک آنان دارم.»

 

اردشیر سعدمحمدی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :