پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 4 بهمن ماه 1400
Monday 24 Januray 2022
کد مطلب : ‌8986
مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس خبر داد

ارائه خدمات درمانی رایگان به بیش از 4 هزار نفر در دو اردوی جهادی

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: به دنبال برگزاری دو اردوی جهادی – درمانی در شهرهای رفسنجان و بافت به بیش از 4 هزار نفر خدمات درمانی رایگان ارائه شده است.

ارائه خدمات درمانی رایگان به بیش از 4 هزار نفر در دو اردوی جهادی

 به گزارش مس پرس، محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس با اشاره به برگزاری دو اردوی جهادی - درمانی در روستای «خنامان» از توابع شهر رفسنجان و روستای «قنات ملک» در منطقه رابر شهرستان بافت، افزود: در این دوره از اردوهای جهادی خدمات دارویی و درمانی در زمینه‌های زنان و زایمان، دندانپزشکی، مغز و اعصاب، اطفال، گوش و حلق و بینی، سونوگرافی، داخلی و پرستاری ارائه شد.
مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس بیان کرد: هزار و 704 مورد از خدمات در روستای خنامان شهرستان رفسنجان و بیش از 2 هزار مورد نیز در روستای قنات ملک در منطقه رابر ارائه شده است.
خلیلی با اشاره به انجام خدمات بینایی‌سنجی اهالی مناطق خنامان و رابر، گفت: تعدادی از افراد مراجعه‌کننده پس از انجام مرحله بینایی‌سنجی به‌طور رایگان عینک طبی دریافت کردند.
مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس در توضیح خدمات ارائه‌شده در منطقه خنامان، افزود: با استقرار آزمایشگاه سیار در این منطقه، تعداد 1704 نفر به‌صورت رایگان از خدمات درمانی آزمایشگاه طبی ارائه‌شده استفاده کردند.
وی با اشاره به توزیع رایگان تجهیزات توانبخشی به افراد کم‌برخوردار، اظهار داشت: از سوی شرکت مس، 3 ویلچر به افراد کم‌توان در روستای خنامان اهدا شد.
خلیلی با اشاره به رویکرد شرکت مس در زمینه ارتقای سطح بهداشت مناطق کم‌‌برخوردار، گفت: خدمات دامپزشکی نیز به‌صورت رایگان به دامداران این مناطق ارائه شده و در نهایت به 12 هزار رأس دام در این دوره توسط تیم دامپزشکی، خدمات لازم داده شد.
وی افزود: برای تسهیل در ایاب‌وذهاب و اعزام مردم روستاهای مختلف به محل برگزاری اردوی جهادی و ایستگاه‌های ارائه‌کننده خدمات درمانی، سرویس رفت‌وبرگشت توسط شرکت مس تدارک دیده شد.
مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس بیان کرد: در اردوی دوروزه شهید سلیمانی در منطقه رابر همچنین اقداماتی به‌منظور بهسازی محل اجرای طرح و فراهم ساختن شرایط مناسب در محیط انجام شد.
 خلیلی خاطرنشان کرد: همچنین، در راستای اجرای منظم و گسترده اردوهای جهادی، پایان هفته جاری نیز اردوی جهادی درمانی در منطقه ورزقان برگزار می‌شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :