پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
شنبه 4 اسفند ماه 1397 ساعت 01:09:19
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

شماره دوم دوره تازه مجله «عصر مس» را دانلود کنید

شنبه 4 شهریور ماه 1396

در طرح روی جلد این شماره، به یکی از دستاوردهای مهم شرکت ملی صنایع مس ایران، یعنی کاهش قیمت تمام‌شدۀ محصولات این شرکت اشاره شده و این تیتر دیده می‌شود: «روایتِ یک نهضت». این تیتر، عنوان پروندۀ اصلی این مجله، و شامل چندین گفتار و نوشتار از کارشناسان و صاحب‌نظران است که در فصل دوم مجله منتشر شده‌اند.
همچنین، در بخشی دیگر از فصل دوم این نشریه، موضوع «شرکت مس و تاب‌آوری» در گفت‌وگو با قائم‌مقام رئیس ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت مس، بررسی شده است.
در کنار پرونده‌ای که در فصل دوم نشریه دیده می‌شود، این شمارۀ «عصر مس» در فصل سوم، پرونده‌ای ویژه با عنوانِ «کار، نام دیگر من است» دارد که در ستایش «کار و کارگر» است. این پرونده، شامل روایت‌هایی از چند داستان‌نویس و عکس‌هایی از یک هنرمند عکاس است که یک‌روز را با کارگران بخش‌هایی از شرکت مس در سرچشمه و میدوک گذرانده‌اند.
موضوع مستندسازی دانش خبرگان مس و گفت‌وگویی دربارۀ پروژۀ مدیریت عملکرد منابع انسانی شرکت مس، از مطالب فصل سوم، و گفت‌وگو دربارۀ دو پروژۀ علمی در مس منطقۀ کرمان و مس منطقۀ آذربایجان، از مطالب فصل چهارم این نشریه است. «این خانه، شیشه‌ای است» و «و دیگر این‌که...» نیز، عنوان فصل‌های دیگر این شمارۀ مجلۀ «عصر مس» هستند.
 

با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید فایل پی‌دی‌اف این نشریه را دریافت کنید:

لینک خبر‌ :: http://mespress.com/news/?Id=7314