پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
یکشنبه 26 خرداد ماه 1398 ساعت 14:15:53
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

آمادگی کامل شرکت مس برای «حمایت از کالای ایرانی»

پنج‌شنبه 9 فروردین ماه 1397

به نام خدا

«شرکت ملی صنایع مس ایران» نیز در این مسیر امیدبخش و رونق‌افزا، آمادگی کامل خود را برای حضوری مؤثر در عرصۀ «حمایت از کالای ایرانی» و توسعه، پیشرفت و اعتلای تولید ملی، در چهارچوب سیاست‌هاى اقتصاد مقاومتى اعلام می‌کند.
در همین زمینه، ضمن توجه ویژه به «درون‌زایی در اقتصاد» و اهتمام به «مقاوم‌سازی تولید»، یکی دیگر از رویکردهای مهم صنعت مس، بسط و گسترش «بومی‌سازی» است که هم‌اکنون، عزمی جدی در شرکت مس شکل گرفته تا از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بومی و داخلی، در همۀ عرصه‌های گستردۀ این صنعت راهبردی کشور استفاده شود.
همچنین، تأکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت و اهمیتِ جوان‌گرایی، پیشِ چشم ماست و در این مسیر، از ظرفیت‌های جوانانِ دانش‌آموخته و توانمند ایران بزرگ، بهره خواهیم برد.
اکنون، ضمن اعلام همدلی و همراهی با همۀ دلسوزان نظام، خاصه وزیر محترم صنعت،‌ معدن و تجارت که در نگهبانى از تولید صنعتى و معدنى و گسترش آن با به‌کارگیرى سیاست‌هاى مناسب تولیدى و تجارى، پیام امیدآفرین رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته‌اند، برای عملی‌کردن شعار سال که نقشۀ راه ماست، با عنایت خداوند متعال، و با پشتیبانی دولت محترم و همکاری صنعتگران و کارآفرینان ایران عزیز، این حرکتِ روبه‌رشد را به «نهضتِ بومی‌سازی» تبدیل خواهیم کرد تا به سهم خود،‌ گامی در مسیر پیشرفت و آبادانیِ بیشتر ایران عزیز برداریم.

محمدرضا بنی‌اسدی راد
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

لینک خبر‌ :: http://mespress.com/news/?Id=7563