پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
دوشنبه 4 بهمن ماه 1400 ساعت 16:59:37
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

ارائه 2744 مورد خدمات درمانی رایگان به 1178 مراجعه‌کننده در روستای قلعه‌زری

جمعه 2 مهر ماه 1400


به گزارش مس پرس؛ محمدجواد خلیلی با اشاره به اینکه این طرح جهادی– درمانی از سوی شرکت ملی صنایع مس ایران صورت گرفته است، تاکید کرد: در این مرحله از اردوی جهادی - درمانی 1178  نفر از متقاضیان 2744 مورد خدمات متنوع پزشکی را به صورت رایگان دریافت کردند.
وی در ادامه افزود: در این اردو تیمی متشکل از پزشکان متخصص شامل زنان‌ومامایی، ارتوپدی، چشم، قلب‌وعروق، دندانپزشک، روانشناس، پزشک عمومی و خدمات پرستاری حضور داشتند و خدمات رادیوگرافی، سونوگرافی، نوار قلب و غربالگری را به صورت رایگان به متقاضیان ارائه دادند.
مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو تیم درمانی - جهادی هم به روستای بیشه و دم روباه ارسال و خدمات پزشکی موردنیاز به متقاضیان ارائه شد. همچنین در مدتی که همکاران جهادی در این مناطق حضور داشتند؛ ‌دو کارگاه مشاوره خانواده نیز برگزار شد.
خلیلی همچنین گفت: در این خدمات تعدادی عینک به صورت رایگان به متقاضیان اهداء شد و برخی از مراجعه‌کنندگان نیز برای انجام درمان‌های تخصصی چشم و قلب به بیمارستان‌های تخصصی اعزام شدند.
مدیر گروه روابط‌‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان تاکید کرد: در همین راستا یک پزشک نیز برای تزریق 200 دز واکسن کرونا به مردم این روستا اعزام شد.

لینک خبر‌ :: http://mespress.com/news/?Id=8965